top of page

רוצה לעסוק במקצוע מספק ומתגמל ? בואי ללמוד ייעוץ שינה

עודכן: 18 ביולי 2023


בשנים האחרונות מתחוללת מהפיכה אמיתית בהתייחסות החברתית להורות.

האתגרים העצומים אתם מתמודדים הורים צעירים , והחלשות התמיכה של הדור המבוגר הביאה לחיפוש אחר אנשי מקצוע שיסייעו להורים בקשיים איתם הם נאלצים להתמודד.


על פי מחקרים שליש מהתינוקות יסבלו מקשיי שינה בשנה הראשונה לחייהם. קשיי שינה אינם נפתרים מעצמם והם מהווים קושי גדול למשפחה הסובלת מהם.

קשיי שינה משפיעים לא רק על התינוק עצמו, מצב הרוח שלו, התיאבון והתפקוד היום יומי, אלא גם על ההורים.

מצב הרוח הכללי, התפקוד בעבודה, והזוגיות, כולם נפגעים מהמצב.

יועצת שינה היא אחת מאנשי המקצוע שהפכו בשנים האחרונות להכרח ללא מעט הורים צעירים.

אז מה זה אומר להיות יועצת שינה?

* זה מקצוע טיפולי. אם את אוהבת לייעץ, ויש לך יכולת הדרכה טובה , יכולת הכלה ורצון לעזור ולהשפיע על חיי אנשים- זה מקצוע מספק מאד.

* זה מקצוע רווחי. זו אינה עבודה קלה, ללא מאמץ. את נדרשת לזמינות גבוהה, במיוחד בימים הראשונים לתהליך והאחריות רבה. אבל זו בהחלט עבודה מתגמלת. למעשה תוך שלושה חודשים מתחילת הקורס תחזירי את ההשקעה ואף יותר מכך.

* זה מקצוע גמיש. את יכולה להחליט שאת עובדת רק בימי שישי, רק בערבים או רק בבקרים. את יכולה לקחת 4 ייעוצים בחודש, או 2 ביום. הכל תלוי רק בך. את יכולה להחליט שאת עובדת רק סמוך למקום מגורייך, או שאת נוסעת למרחקים. את לא חייבת קליניקה, כי ההדרכה מתקיימת בבית הלקוח.

* זה מקצוע עם אופק רחב להתפתחות מקצועית. דולה פוסט - פארטום, התפתחות תינוקות, גמילה מחיתולים, עיסוי תינוקות, ייעוץ הנקה, הדרכת הורים , cbt לילדים, אחות מוסמכת. כולם מקצועות משיקים ומרתקים. יש בתחום הרבה מאד קורסים, השתלמויות ומקומות להתפתח אליהם.

*אפשר לשלב אותו עם עבודה קיימת. להפוך לעצמאית זה צעד גדול ומשמעותי. אם את בוחרת לעסוק בייעוץ שינה את בהחלט יכולה לשלב את הייעוצים עם שאר הדברים שאת עושה. זה המקצוע האידאלי לשלב עם הורות , או עם מקצוע הורות נוסף.

* המקצוע מוכר על ידי חברות הביטוח. תעודת יועצת שינה מוכרת על ידי חברות הביטוח לביטוח מקצועי תחת פוליסת "רפואה משלימה".

* זה אחד מתחומי הטיפול עם אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר. מחקרים מראים שטיפול נכון בקשיי שינה מביא לשינוי המקווה ב 94% מהמקרים! תודי שזה נתון מרשים. זו הרגשה מספקת מאד לדעת שאת מטפלת בשיטה שתביא לשינוי משמעותי בחיי המטופלים שלך.

* יש החזר מקופות החולים. בשנה האחרונה זיהו קופות החולים את הצורך ההולך וגובר בייעוצי שינה. למעשה רופא הילדים לרוב לא ידע לעזור ויפנה בעצמו את ההורים לייעוץ שינה.

ולכן קופות החולים כולן מאפשרות להורים לקבל החזרים עבור ייעוץ שינה בחצי השנה הראשונה.

* זה מקצוע שאפשר לקיים בכל מיני דרכים: הדרכה או תהליך מלא, אמהות יחידניות או תאומים, סדנאות שינה או ילדים מעל גיל שנה: כל יועצת מוצאת לעצמה את המקום, הבידול והמוצרים שמתאימים לה, שנותנים לה את הביטוי המדויק שלה כאשת מקצוע.

* זה מקצוע מרגש: שינית לנו את החיים. הצלת אותנו. החזרת לנו את הכיף להורות. תודה.

מתי בפעם האחרונה קיבלת על העבודה שלך תודה מרגשת כזו?

כשאחוזי ההצלחה כל כך גבוהים, מודים לנו בכל יום.


תכנית ההכשרה:

התכנית של שיטת 0.1 כישורי שינה להכשרת יועצות שינה היא התוכנית המעמיקה והרחבה שיש כיום בשוק .

מה לומדים בקורס ליועצות שינה בשיטת 0.1?

שיטת 0.1 כישורי שינה מטפלת בקשיי שינה מגיל לידה. השיטה, פורצת דרך בעולם הטיפול בקשיי שינה של תינוקות ופעוטות מספקת פתרון רחב, ארוך טווח לקשיי השינה- כבר מגיל לידה.

מהנושאים הנלמדים בקורס:

הפיזיולוגיה של השינה/ תזונת תינוקות/ אנטומיה/ שלבי התפתחות/ הקשר בין קשיים בעיבוד וויסות לשינה/ אבחון קשיי שינה/ טיפול על פי חמשת עקרונות השיטה / שיווק למטפלים.

הקורס כולל גם התנסויות מעשיות וסטאז' תחת סופרויז'ן צמוד.


הקהילה מקצועית

קהילת יועצות השינה של שיטת 0.1 כישורי שינה מונה כ 150 יועצות בפריסה ארצית.

אנו מעודדות שיתוף ידע ולמידת עמיתים ובקבוצת הפייסבוק הסגורה ניתן להתייעץ ולהעמיק.

בנוסף, מעת לעת מתקיימות השתלמויות מקצועיות.


מפתחות השיטה


נירה מירון מטפלת קוגנטיבית התנהגותית ( Li cbt) מדריכה להתפתחות תינוקות, מומחית לטיפול בקשיי שינה של ילדים ומבוגרים.

רונה ברזלי לבני מאבחנת יועצת ומדריכת התפתחות ושינה, מוסמכת Aba , מומחית לאבחון וטיפול בבעיות ועיכובים התפתחותיים, בעיות אורתופדיות ויציבה אצל תינוקות ופעוטותיש לך עוד התלבטות? את זקוקה למידע נוסף? אל תהססי לדבר איתנו.33 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page